Смартфон Doogee S41 16 ГБ / 3 ГБ
Відео 1Фото 8 |
Закрити
Шапка
Doogee S41 16 ГБ / 3 ГБ
Екран:5.5 ", 1440х720 (18:9), 293 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio A22
Камера:3 модулі, 8 МП
Акумулятор:6300 мАгод
Функція розширення ОЗП до 6 ГБ. Бічна кнопка, що настроюється.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee S41 16 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 11 →DOOGEE S41 3/16GB Classic Black | 3 549 грн. |
Doogee s41 3/16gb GreenРоздільна здатність екрану: HD+ (1440*720 px) 18:9 Колір: Зелений(Green) Оперативна пам'ять: 3Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.3"... щеПроцесор: MediaTek Helio G96 Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 3 699 грн. |
Doogee s41 3/16gb GreenРоздільна здатність екрану: HD+ (1440*720 px) 18:9 Колір: Зелений(Green) Оперативна пам'ять: 3Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.3"... щеПроцесор: MediaTek Helio G96 Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 3 499 грн. |
Doogee S41 3/16Gb OrangeDoogee S41
Doogee S41 — це захищений смартфон, який поміщається на долоні та має сертифікати IP68/IP69K/MIL-... щеSTD-810H. Це також містить величезну батарею місткістю 6300 мА·год і розширювану оперативну пам'ять 3 ГБ + 3 ГБ.
5,5-дюймовий IPS HD+ екран
Doogee S41 маленький і компактний, його легко помістити в будь-яку кишеню, він обладнаний 5,5-дюймовим РК-екраном із високою роздільною здатністю 1440 x 720 Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 3 699 грн. |
Захист смартфон Doogee s41 3/16gb Orange | 3 999 грн. | Продавець: Beelife |
ще 6 пропозицій
Серія Doogee Titans, S (захищені)Порівняти в таблиці →
від 9 388 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 22000 мАгод, 400 г
від 8 399 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод
від 8 039 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод, 390 г
від 10 588 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 5 299 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 4 649 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 7 779 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 3 399 грн.
5.7 ", 282 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek Helio P23, камера: 2 модулі, 16 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 250 г
від 7 247 грн.
для військових, 6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6350 мАгод, 560 г
від 7 270 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод
від 18 399 грн.
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 4 модулі, 50 МП, + 16 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5150 мАгод
від 3 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 8 845 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 4 190 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 4 299 грн.
для військових, 6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 20 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 226 г
для військових, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод
від 3 024 грн.
компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737V/WA, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
від 6 910 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 7 589 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 372 г
від 5 499 грн.
для військових, 6.18 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek MT6771 Helio P60, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5050 мАгод, 300 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee S41 →
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 186 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 8 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 4980 мАгод, 255 г
для військових, 5.5 ", 195 ppi, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6739, камера: 2 модулі, 8 МП, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4650 мАгод, 238 г
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 801 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 617 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 20 635 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 485 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 429 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г