Карта пам'яті Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 ГБ
Фото 3 |
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB |
|
Накопичувач з розрахунком на безперервний запис великих потоків даних. Модель випущена із прицілом на забезпечення максимальної надійності зберігання інформації у суворих умовах експлуатації. Вона ідеально підходить для систем відеоспостереження, автомобільних відеореєстраторів та нагрудних камер відеофіксації. Картка microSD із місткістю сховища 128 ГБ може безперебійно вести запис протягом понад 70 тис.
годин. Модель використовує стандарти UHS-I Class 3 (U3) та Video Speed Class 30 (V30) - за цими показниками стоїть мінімально гарантована швидкість стійкого запису даних на рівні не нижче 30 МБ/с. Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB придатний для відеозйомки у високій роздільній здатності 4К. Швидкість послідовного запису на флешку сягає 40 МБ/с, читання даних із неї — 100 МБ/с. Накопичувач має захист від ударів та падінь, пилу та води, магнітних та рентгенівських променів, температурних коливань у межах від -25 °С до +85 °С. Також його працездатність зберігається під час занурення у морську воду на глибину до 1 м (протягом 72 годин). Від виробника на продукт надається обмежена 5-річна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 ГБ
Усі ціни 7 →Карта пам'яті Samsung 128GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 Pro Endurance | 1 035 грн. |
Карта памяти Samsung 128GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 Pro Endurance + | 1 026 грн. |
Карта памяти MICRO SDXC PRO 128GB C10 W/A MB-MJ128KA/EU SAMSUNG | 952 грн. |
Samsung 128 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 V30 Pro Endurance + SD adapter | 1 090 грн. |
Samsung PRO Endurance microSDXC 128GB Class 10 UHS-I U3 V30 + SD (MB-MJ128 | 1 097 грн. |
Samsung MB-MJ128KA/EU | 1 035 грн. |
Карта пам’яті MICRO SDXC PRO 128GB C10 W/A MB-MJ128KA/EU SAMSUNG | 986 грн. |