Смартфон Doogee S100 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 5Фото 17 |
Doogee S100 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
2023 рікTitans, S (захищені)для військових120 Гцнічне баченняNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeбездротова зарядканемає 3.5 ммWi-Fi 6
Екран:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 108 МП, + 16 МП
Відео:4K
Акумулятор:22000 мАгод
Вага:400 г
Функція розширення ОЗП до 20 ГБ. Потужний ліхтарик похідний 130 лм.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee S100 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 78 →Смартфон Doogee S100 Pro 12/256Gb Classic BlackДисплей: 6.58" IPS LCD (1080 x 2408) / 401 ppi / Corning Gorilla Glass / Процесор: Mediatek MT8781 Helio G99 (6nm) / Оператив... щена пам'ять: 12 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (замість другої SIM) / Камера: Потрійний 108 Мп (f/1.8) + 20 Мп (f/1.8) + 16 Мп (f/2.2) / Dual-LED спалах / HDR / Фронтальний 32 Мп (f/2.0) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band / GPS (GLONASS, BDS, GALILEO) / Батарея: 22000 мАг / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 9 773 грн. |
Смартфон Doogee S100 Pro 12/256GB Black Night VisionDoogee S100 Pro Производитель оригинальных смартфонов Doogee, представил очередной защищенный гаджет в потр... щеясающем стиле, по доступной цене. Мобильный телефон порадует пользователей 8-ядерным процессором Helio G99 и графическим ускорителем Mali-G57 MC2. Очень удобный FHD+ экран 6.58 дюймов, на котором играть в игры будет огромным удовольствием. Также отмечаем, качественную основную камеру Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Гарантія: 12 Поскаржитись | 9 990 грн. |
Doogee S100 Pro 12/256GB Classic Black фр-068747Смартфон SIM + SIM або картка пам'яті екран: 6,58" IPS 2408х1080 вбудована пам'ять: 256 ГБ оперативна пам'ять: 12 ГБ процесор... ще: MediaTek Helio G99 ОС: Android 12 акумулятор: 22000 мАг (незнімний) камера: 108 (f/1.8, ширококутна) + ... колір: чорний NFC: + . Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 10 127 грн. |
Смартфон Doogee S100 Pro 12/256Gb Rose GoldДисплей: 6.58" IPS LCD (1080 x 2408) / 401 ppi / Corning Gorilla Glass / Процессор: Mediatek MT8781 Helio G99 (6nm) / Операти... щевная память: 12 ГБ / Встроенная память: 256 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Тройная 108 Мп (f/1.8) + 20 Мп (f/1.8) + 16 Мп (f/2.2) / Dual-LED вспышка / HDR / Фронтальная 32 Мп (f/2.0) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band / GPS (GLONASS, BDS, GALILEO) / Батарея: 22000 мАч / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2023 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 10 203 грн. |
Мобільний телефон Doogee S100 Pro 12/256GB Silver | 12 742 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Doogee Titans, S (захищені)Порівняти в таблиці →
від 9 277 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 22000 мАгод, 400 г
від 8 490 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод
від 8 039 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод, 390 г
від 5 198 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 10 588 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 4 899 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 7 779 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 3 399 грн.
5.7 ", 282 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek Helio P23, камера: 2 модулі, 16 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 250 г
від 7 261 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод
від 7 247 грн.
для військових, 6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6350 мАгод, 560 г
від 8 845 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 3 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 4 299 грн.
для військових, 6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 20 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 226 г
від 18 899 грн.
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 4 модулі, 50 МП, + 16 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5150 мАгод
від 4 190 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 6 910 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
для військових, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод
від 6 008 грн.
для військових, 5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10050 мАгод, 340 г
від 5 499 грн.
для військових, 6.18 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek MT6771 Helio P60, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5050 мАгод, 300 г
від 8 499 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 323 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee S100 Pro →
Відеоогляди
Doogee S100 Pro REVIEW: Introducing the Mr. Beast smartphone!
2 червня 202336 618 переглядів
Doogee S100 Pro Unboxing and Detailed Walk Throughout! 22000mAh BATTERY!
26 травня 20239 904 перегляда
Doogee S100 Pro Review - 22,000mAh, Camping Light, Night Vision Camera
1 червня 202312 269 переглядів
FIND YOUR PERFECT RUGGED PHONE. Doogee v30 vs s100 pro vs v20 pro comparison!
14 червня 202311 986 переглядів
Doogee S100 Pro Review - 10 Day Battery Life & Camping Flashlight
31 травня 202330 829 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП