Смартфон Doogee V20 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 15Фото 25 |
Doogee V20 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
2023 рікхороша автономністьдля військовихнічне баченнятепловізорNFCзахист від вологиударостійкіfast chargeнемає 3.5 мм
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:4 модулі, 64 МП, + 8 МП
Відео:стабілізація
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:297 г
Функція розширення ОЗП на 12 ГБ. Бічна кнопка, що настроюється. Максимальна роздільна здатність відеозйомки основною та фронтальною камерами – 2K (1440p).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee V20 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 86 →Смартфон Doogee V20 Pro 12/256Gb Black | 16 008 грн. |
Смартфон Doogee V20 Pro 12/256GB Black Тепловизор | 14 190 грн. |
Doogee V20 Pro 12/256GB Orange mj-061722 | 15 599 грн. |
Смартфон Doogee V20 Pro 12/256Gb Black | 15 717 грн. |
Смартфон DOOGEE V20 Pro 12/256GB Silver | 15 768 грн. |
ще 20 пропозицій
Користувався 1,5 місяця, але після зйомки на підводну камеру в аквапарку телефон завис-не реагував тачскрін, виявилося згодом що він був весь залитий водою. Тепер ремонтую у третьому сервісі. Смуга через екран, відеокамера перевернута догори, нічна камера не відкривається, немає автофокусу. Боюся його роняти-розіб'ється ще, треба буде продати (не виправдавши сподівання) Екран, зовнішній вигляд, тепловізор, знімає неплохо у воді, nfc, класна деталізація фото, швидко заряджається Важкуватий, заряд на одну добу, протекає після використання в аквапарку(занурювання не більше 3хв), немає входу 3.5мм аудіо(потрібно купувати перехідник), немає запчастин у сервісах та не хочуть брати утоплєніка, та і гарантії ніхто не дає, як і чека . Виталий Слюсаренко: користуюся Doogee V20 Pro кілька місяців |
Додати відгук
3 липня 2023, 22:41
Зміна характеристик #
Потрібно редагувати характеристики на заявлені виробником:
роздільна здатність дисплею - 2k
Співвідношення дисплей корпус - 85%
Яскравість диплею 700 ніт
основна камера - зйомка 2к 30 fps
роздільна здатність дисплею - 2k
Співвідношення дисплей корпус - 85%
Яскравість диплею 700 ніт
основна камера - зйомка 2к 30 fps
5 липня 2023, 13:49
Зміна характеристик #
роздільна здатність дисплею - 2k
Співвідношення дисплей корпус - 85%
Яскравість диплею 700 ніт
основна камера - зйомка 2к 30 fps
роздільна здатність дисплею - 2k
Співвідношення дисплей корпус - 85%
Яскравість диплею 700 ніт
основна камера - зйомка 2к 30 fps
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мобільного телефону Doogee V20 Pro:
- Діапазон вимірювання температури: -15℃ – +150℃ (звичайний режим), +50℃ – +550℃ (чутливий режим)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →