Смартфон Doogee N40 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 34Фото 14 |
Одна з небагатьох «звичайних» моделей від китайської компанії Doogee, що прославилася знаменитим виробником невбиваних смартфонів. Примітною рисою в зовнішності мобільного пристрою став задник зі стилізацією «під шкіру», у всю ширину якого у верхньому сегменті розпростерлася декоративна плашка чорного кольору. Невеликий шматочок цієї панелі зарезервований під потреби основної квадрокамери формату 20 + 8 + 2 + 2 МП.
Селфі-камера з роздільною здатністю 16 МП знаходиться в каплевидному вирізі екрану Doogee N40 Pro. IPS-матриця смартфона має розміри по діагоналі 6.52 дюймів і показує картинку в максимальному дозволі HD+ (1600Х720 пікселів). За продуктивність праці мобільного пристрою відповідає зв'язка з восьмиядерного процесора MediaTek Helio P60, графіки ARM Mali-G72 і 6/128 ГБ розширюваної пам'яті.
Ігри таке "залізо" тягне на середньо-низьких налаштуваннях відображення графіки. Сильна сторона апарату - час автономної роботи на одному заряді акумулятора ємністю 6380 маг (23 години в режимі перегляду відео і 42 години в режимі читання). Настільки потужну батарею упакували в корпус товщиною менше 1 см, плюс до цього акум навчили заряджатися в прискореному ритмі за допомогою адаптера живлення потужністю 24 Вт.
Купити Doogee N40 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 62 →Смартфон Doogee N40 Pro 6/128 Green | 4 334 грн. |
Doogee N40 Pro 6/128Gb green | 4 690 грн. |
Doogee N40 Pro 6/128GB Blue | 4 309 грн. |
Смартфон Doogee N40 Pro 6/128 Green | 4 255 грн. |
Doogee Смартфон N40 Pro 6/128GB Blue Doogee N40 Pro 6/128 Navy Blue EU | 4 099 грн. |
Без особливих змін через рік користування Перестав працювати відбиток пальця і зник із налаштувань системи Name Surname: користуюся Doogee N40 Pro більше року |
Довго вибирав собі бюджетну заміну вмираючому Xiaomi Redmi Note 4 і вибрав це. Чому я вибрав це: ціна до 6000К (можна знайти), 128 Гб пам'яті, досить ємний акумулятор. Загалом, через тиждень метушні, звик і майже задоволений. Те, заради чого цей смарт був обраний, влаштовує та працює спритно. Що розчарувало: камера огидна, макро абияк працює, а ось пейзажі - жахливе зернисте мило при будь-якому освітленні та налаштуваннях. Також, кнопка-сканер відбитка працює через один раз. Серед програм немає нормального файлового менеджера і взагалі немає галереї, останнє просто вбило. Вирішується сторонніми програмами, але осад залишився. У комплекті йде гарний силіконовий чохол, якісні зарядні type C та кабель. Заявлено, що на екран наклеєна захисна плівка із заводу, але на практиці це звичайна транспортна, хоч і без написів, що дозволяє деякий час дожити до нормального захисного скла. Об'єм пам'яті, автономність та швидкість роботи Камера надмірно низької якості, відсутність деяких встановлених програм, напівробочий сканер відбитка пальця Name Surname: користуюся Doogee N40 Pro менше місяця |
Загалом, влаштовує і після року користування. Працює так само, батарея тримає добре. Падіння були, але не вплинули на роботу.
Єдине що трапилося: перестав працювати відбиток пальця і навіть зник із налаштувань системи. Тому тепер заходити до деяких додатків типу приват24 і підтверджувати платежі стало менш зручно.