Смартфон Doogee X98 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 1Фото 8 |
Doogee X98 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 12 МП
Акумулятор:4200 мАгод
Функція розширення ОЗП на 5 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee X98 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 17 →Doogee X98 Pro 4/64GB Ocean Blue STH0015010 | 3 699 грн. |
DOOGEE X98 Pro 4/64GB Graphite Gray | 3 140 грн. |
Doogee X98 Pro 4/64GB Green | 3 299 грн. |
DOOGEE X98 Pro 4/64GB Graphite Gray | 3 340 грн. |
Смартфон Doogee X98 Pro 4/64GB Ocean Blue | 3 918 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →