Смартфон Doogee X93 16 ГБ / 2 ГБ
Відео 6Фото 8 |
Закрити
Шапка
Doogee X93 16 ГБ / 2 ГБ
2021 рікX (бюджетні)
Екран:6.1 ", 1280x600, 232 ppi, 60 Гц
Пам'ять:16 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:MediaTek MT6580
Камера:3 модулі, 8 МП, макро
Акумулятор:4350 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee X93 16 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 7 →Doogee X93 2/16Gb GreenСмартфон 2 або 1+ карта пам'яті SIM екран: 6,1" IPS 1280x600 вбудована пам'ять: 16 ГБ оперативна пам'ять: 2 ГБ процесор: MT65... ще80 ОС: Android 10.0 акумулятор: 4350 мАч камера: 8 Мп колір: зелений. Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 399 грн. |
Смартфон Doogee X93 2/16GB GreenБренд - Doogee;Тип пристрою - Смартфон;Станда Denika.uaЗ нами 9 років (Харків) Гарантія: 3 міс. Поскаржитись | 2 999 грн. |
DOOGEE X93 2/16Gb BlueDOOGEE X93
Зовнішність девайса
Бюджетний телефон наділений потрійним фотомодулем і стильними забарвленнями пл... щеастикового корпусу, нехай рамки дисплея і складно порахувати вузькими. Якість використовувано Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 2 599 грн. |
Мобільний телефон Doogee X93 Blue 2/16Gb 6.1" 4350mAh (1155alx) | 4 014 грн. | Продавець: InternetTo |
DOOGEE X93 2/16Gb BlackDOOGEE X93
Зовнішність девайса
Бюджетний телефон наділений потрійним фотомодулем і стильними забарвленнями пл... щеастикового корпусу, нехай рамки дисплея і складно порахувати вузькими. Якість використовувано Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 2 599 грн. |
DOOGEE X93 2/16Gb GreenDOOGEE X93
Зовнішність девайса
Бюджетний телефон наділений потрійним фотомодулем і стильними забарвленнями пл... щеастикового корпусу, нехай рамки дисплея і складно порахувати вузькими. Якість використовувано Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 2 599 грн. |
Мобильный телефон Doogee X93 Green 2/16Gb 6.1" 4350mAh (1156alx) | 4 011 грн. | Продавець: InternetTo |
Серія Doogee X (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 2 549 грн.
6.52 ", 202 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6737V, камера: 3 модулі, 13 МП, + 2 МП, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
від 2 399 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4350 мАгод, 190 г
від 3 699 грн.
6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 4200 мАгод, 190 г
від 3 140 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4200 мАгод
від 3 270 грн.
6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4200 мАгод
від 2 930 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A20, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
від 1 999 грн.
6.1 ", 232 ppi, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580A, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 3400 мАгод, 150 г
від 2 699 грн.
6.52 ", 202 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737V, камера: 3 модулі, 13 МП, + 2 МП, зарядка: 4350 мАгод, 189 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee X93 →
Відеоогляди
Doogee X93 Мощь, производительность,5G....которых нет)
2 жовтня 20214 663 перегляда
Doogee X93 - Ultra Budget Phone For $60 - Unboxing And Review
29 жовтня 20218 235 переглядів
DOOGEE X93 - Unboxing
21 листопада 20211 569 переглядів
DOOGEE X93 Unboxing Video - Technology Connection For 2021
10 вересня 20216 505 переглядів
Doogee X93 - Review (MAIN PHONE/UNLOCKED/TELENOR SIM CARD)
6 січня 2022521 перегляд
Doogee X93 Budget Phone - Less Than $100
5 вересня 2021767 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 804 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 3380 мАгод, 156 г
від 2 586 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г