Смартфон Doogee X95 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
Відео 10Фото 20 |
Ультрабюджетник китайського бренду Doogee належить до пристроїв базового рівня і може стати робочою трубкою або ж і зовсім замінити основний смартфон, Якщо вимоги до нього не сильно високі. Виглядає він досить непогано: корпус зроблений з пластика, але зібраний на совість, рамки навколо екрану не надто великі, та й сам гаджет не габаритний і не сильно важкий. Сканера відбитків пальців немає, тому на задній панелі розмістили лише логотип і основну камеру.
До речі, у останньої досить цікаве оформлення: три датчика і спалах об'єднуються в круглому блоці. Звичайно, три модуля тут тільки для кількості, адже головну роль бере на себе 13-мегапіксельний об'єктив, а інші два датчика — Допоміжні з невеликою роздільною здатністю 2 МП. Для Селфі призначена 5-мегапіксельна фронтальна камера, розташована в краплеподібному вирізі. Doogee X95 Pro оснащений 6.52-дюймовим IPS екраном і досить ємним акумулятором на 4350 мАгод. За продуктивність відповідає простенький процесор MediaTek Helio A20 (MT6761D), якому під силу лише нескладні завдання. Об'єм вбудованої пам'яті невеликий - 32 ГБ, зате ви отримуєте 4 ГБ ОЗП і зможете розширити сховище за допомогою карти пам'яті microSD. Заради економії використовуються Wi-Fi 4, Bluetooth 4.2 і порт microUSB.
Купити Doogee X95 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 23 →Смартфон Doogee X95 Pro 4 / 32GB Blue | 2 997 грн. |
Смартфон Doogee X95 Pro 4/32GB Blue | 2 942 грн. |
Doogee X95 Pro 4/32GB Blue | 2 930 грн. |
Doogee X95 Pro 4/32GB Black Doogee X95 Pro 4/32Gb Black 6,52\'\' 4350мАг E | 3 099 грн. |
Смартфон Doogee X95 Pro 4/32GB Blue | 3 289 грн. |