Відпарювач одягу DSP KD6016
DSP KD6016 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP KD6016
Усі ціни 20 →Вертикальний відпарювач DSP KD-6016 2,5 л 2000 Вт. | 3 326 грн. |
Відпарювач вертикальна парова праска для одягу DSP KD-6016 2.5L 2000W Фіол | 3 795 грн. |
Відпарювач вертикальна парова праска для одягу DSP KD-6016 2.5L 2000W Роже | 3 695 грн. |
Відпарювач Dsp прасувальна система з дезинфицированием 9 режимів роботи 20 | 3 999 грн. |
Відпарювач паровий праска DSP KD-6016 зі стійкою для одягу підлоговий 9 ре | 3 999 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →