Мотошина Michelin Road 6 120/60 R17 55W
Відео 27 |
Michelin Road 6 120/60 R17 55W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Road 6 120/60 R17 55W
Усі ціни 7 →Michelin ROAD 6 120/60 ZR17 55W (4040458126) | 7 100 грн. |
Michelin Road 6 120/60 R17 55W FRONT 9349 | 5 748 грн. |
Michelin Road 6 120/60 R17 55W | 6 578 грн. |
Покришка MICHELIN ROAD 6 120/60 ZR17 55W TL (1340843) | 7 830 грн. |
Покришка MICHELIN PILOT ROAD 6 120/60ZR17 55W TL (1334483) | 7 795 грн. |
Michelin Road 6 120/60 R17 55W FRONT | 6 051 грн. |
Мотошини Michelin Road 6 120/60 R17 55W TL F | 6 031 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Road 6 120/60 R17 55W
Ціни на Michelin Road 6 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Michelin Road 6 110/70 R17 54W | від 5 904 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Road 6 110/80 R19 59W | від 6 371 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/60 R17 55W | від 5 748 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/70 R17 58W | від 6 676 грн. | 17 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/70 R18 59W | від 7 674 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/70 R19 60W | від 6 579 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Road 6 140/70 R17 66W | від 6 455 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Road 6 150/60 R17 66W | від 6 751 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Road 6 150/70 R17 69W | від 7 548 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Road 6 160/60 R17 69W | від 8 396 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Road 6 170/60 R17 72W | від 8 238 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Road 6 180/55 R17 73W | від 9 020 грн. | 14 пропозицій | ||
Michelin Road 6 190/50 R17 73W | від 8 174 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Road 6 190/55 R17 75W | від 9 321 грн. | 21 пропозиція |