Навушники
EarFun Air S
Відео 11Фото 12 |
EarFun Air S |
|
Можливість керування та налаштування за допомогою програми на смартфоні. Активне шумозаглушення завдяки 4 мікрофонам. Ігровий режим із низькою затримкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EarFun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EarFun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EarFun Air S
Навушники TWS EarFun Air S ANC Black (TW201B) TW201B | 2 307 грн. |
Наушники TWS EarFun Air S ANC Black (TW201B) TW201B | 2 303 грн. |
Наушники TWS EarFun Air S ANC White | 2 745 грн. |
Навушники TWS EarFun Air S ANC Black (TW201B) | 2 297 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →