Xiaomi Mi Air 2 Pro (TWSEJ09WM)
Відео 22Фото 11 |
Xiaomi Mi Air 2 Pro |
|
Стильні і високотехнологічні бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless, що забезпечують повну свободу від проводів і якісний об'ємний звук. Основними особливостями цієї моделі стали хороша автономність (до 7 год) і підтримка технології активного шумозаглушення. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на користувачів, які часто і довго використовує навушники в місцях з несприятливим акустичним фоном: в електропоїздах, на живлених міських вулицях, в метрополітені, літаку, галасливому офісі або торговому центрі.
Цікавою особливістю цієї моделі стали два роздільних bluetooth-модуля, що особливо зручно при використанні одного навушника в якості бездротової bluetooth-гарнітури для прийому голосових викликів. Правильний вибір силіконової насадки (три розміри в комплекті) забезпечує надійну фіксацію з хорошою пасивною шумоізоляцією. Навушники Xiaomi Mi Air 2 Pro підтримують кодек LHDC, орієнтований на цифрову передачу звуку найвищої якості для прослуховування lossless-контенту. Завдяки якісним динамічним драйверам діаметром 12 мм забезпечують детальне відтворення всього частотного діапазону, що самим позитивним чином позначається на якості звучання музичних композицій будь-яких жанрів. Обладнані інфрачервоним сенсором, який стежить за їх становищем і ставить відтворення на паузу, якщо Користувач витягує навушник з вуха.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Air 2 Pro
Наушники Xiaomi Mi Air 2 Pro Black (TWSEJ09WM/BHR4209CN) | 1 910 грн. |
Навушники Xiaomi Mi Air 2 Pro Black | 4 499 грн. |
Xiaomi Mi Air 2 Pro Black (TWSEJ09WM) BHR5264GL | 1 899 грн. |
Навушники Xiaomi Mi Air 2 Pro TWSEJ09WM чорні | 3 490 грн. |