Циркуляційний насос EBARA LPS 25/25M 12.5 м DN 25 300 мм
Очікується у продажу Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 4200; Напір (м): 12.5; Макс. t рідини (°С): 100; швидкостей роботи: 1 швидкість; Макс. споживана потужність (Вт): 250; Напруга мережі: 220 В; З'єднання: фланець; Вхід. отвір: DN 25 |
EBARA LPS 25/25M 12.5 м
DN 25
300 мм
6.5 м
7.8 м DN 25
300 мм
DN 40
305 мм
8 м DN 32
300 мм
9.1 м DN 50
310 мм
9.3 м
10.7 м DN 25
300 мм
DN 32
305 мм
11.3 м DN 40
305 мм
12.5 м
13.8 м DN 25
300 мм
DN 50
310 мм
14.5 м DN 32
305 мм
16.6 м DN 40
305 мм
19.8 м DN 50
310 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4200 л/год
Макс. напір:12.5 м
Споживана потужність:250 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики LPS 25/25M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EBARA LPS 25/25M
Ціни на EBARA LPS 25/25M |
---|---|---|---|---|
EBARA LPS 40/25M 7.8 м DN 40 305 мм | від 27 629 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 32/15M 8 м DN 32 300 мм | від 16 306 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 50/40M 9.1 м DN 50 310 мм | від 30 799 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 32/25M 10.7 м DN 32 305 мм | від 22 646 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 40/40M 11.3 м DN 40 305 мм | від 28 534 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 50/75M 13.8 м DN 50 310 мм | від 33 064 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 32/40M 14.5 м DN 32 305 мм | від 27 176 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 40/75M 16.6 м DN 40 305 мм | від 30 346 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 50/150M 19.8 м DN 50 310 мм | від 37 140 грн. | 1 пропозиція |