Циркуляційний насос EBARA EGO 2 SLIM 65-120 U 12 м DN 65 340 мм
Фото 4 | 79 567 грн. Купити! Насос циркуляційний Ebara Ego 2 Slim 65-120 U 1576000263Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
EBARA EGO 2 SLIM 65-120 U 12 м
DN 65
340 мм
4.2 м
DN 50
280 мм
4.2 м DN 65
340 мм
4.4 м DN 80
360 мм
8 м DN 50
280 мм
8.2 м DN 65
340 мм
8.4 м DN 80
360 мм
12 м DN 32
220 мм
12 м DN 40
250 мм
12 м DN 50
280 мм
12 м DN 65
340 мм
12 м DN 80
360 мм
16 м DN 40
250 мм
18 м DN 50
280 мм
18 м DN 65
340 мм
18 м DN 80
360 мм
18 м DN 100
360 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:50000 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:560 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики EGO 2 SLIM 65-120 U
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EBARA EGO 2 SLIM 65-120 U
Ціни на EBARA EGO 2 SLIM 65-120 U |
---|---|---|---|---|
EBARA EGO 2 SLIM 50-40 U 4.2 м DN 50 280 мм | від 45 318 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 65-40 U 4.2 м DN 65 340 мм | від 55 535 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 80-40 U 4.4 м DN 80 360 мм | від 67 532 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 50-80 U 8 м DN 50 280 мм | від 51 239 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 65-80 U 8.2 м DN 65 340 мм | від 66 641 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 80-80 U 8.4 м DN 80 360 мм | від 75 968 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 32-120 U 12 м DN 32 220 мм | від 39 513 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 40-120 U 12 м DN 40 250 мм | від 49 072 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 50-120 U 12 м DN 50 280 мм | від 62 965 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 65-120 U 12 м DN 65 340 мм | від 79 567 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 80-120 U 12 м DN 80 360 мм | від 95 976 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 40-180 U 16 м DN 40 250 мм | від 62 771 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 50-180 U 18 м DN 50 280 мм | від 78 174 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 65-180 U 18 м DN 65 340 мм | від 85 295 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 80-180 U 18 м DN 80 360 мм | від 106 618 грн. | 1 пропозиція | ||
EBARA EGO 2 SLIM 100-120U 18 м DN 100 360 мм | від 115 094 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →