Циркуляційний насос EBARA LPS 40/40M 11.3 м DN 40 305 мм
EBARA LPS 40/40M 11.3 м
DN 40
305 мм
7.8 м
DN 40
305 мм
8 м DN 32
300 мм
9.1 м DN 50
310 мм
10.7 м DN 32
305 мм
11.3 м DN 40
305 мм
13.8 м DN 50
310 мм
14.5 м DN 32
305 мм
16.6 м DN 40
305 мм
19.8 м DN 50
310 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:15000 л/год
Макс. напір:11.3 м
Споживана потужність:400 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики LPS 40/40M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EBARA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EBARA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EBARA LPS 40/40M 11.3 м DN 40 305 мм
Насос EBARA LPS 40/40 M (official, 1964050000) | 28 534 грн. |
Насос циркуляційний Ebara LPS 40/40 M (1964050000) 1964050000 | 33 129 грн. |
Циркуляционный насос Ebara LPS 40/40 M | 28 553 грн. |
Модификації EBARA LPS 40/40M
Ціни на EBARA LPS 40/40M |
---|---|---|---|---|
EBARA LPS 40/25M 7.8 м DN 40 305 мм | від 27 629 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA LPS 32/15M 8 м DN 32 300 мм | від 16 306 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 50/40M 9.1 м DN 50 310 мм | від 30 799 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA LPS 32/25M 10.7 м DN 32 305 мм | від 22 646 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA LPS 40/40M 11.3 м DN 40 305 мм | від 28 534 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA LPS 50/75M 13.8 м DN 50 310 мм | від 33 064 грн. | 2 пропозиції | ||
EBARA LPS 32/40M 14.5 м DN 32 305 мм | від 27 176 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA LPS 40/75M 16.6 м DN 40 305 мм | від 30 346 грн. | 3 пропозиції | ||
EBARA LPS 50/150M 19.8 м DN 50 310 мм | від 37 140 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →