Циркуляційний насос Forwater WRS32/10-180 10 м 2" 180 мм
Очікується у продажу 5 215 грн. Основне призначення: для систем опалення; Принцип дії: відцентровий; Тип ротора: "мокрий"; Продуктивність (л/год): 4800; Напір (м): 10; Макс. t рідини (°С): 110; швидкостей роботи: 3 швидкості; Макс. споживана потужність (Вт): 245; Напруга мережі: 220 В; З'єднання: різьба; Вхід. отвір: 2" |
Forwater WRS32/10-180 10 м
2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м
2"
180 мм
10 м
2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4800 л/год
Макс. напір:10 м
Споживана потужність:245 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики WRS32/10-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forwater 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forwater.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Forwater WRS32/10-180
Ціни на Forwater WRS32/10-180 |
---|---|---|---|---|
Forwater WRS25/4-130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 513 грн. | 2 пропозиції | ||
Forwater WRS25/4-180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 513 грн. | 2 пропозиції | ||
Forwater WRS25/6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 513 грн. | 2 пропозиції | ||
Forwater WRS25/6-180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 513 грн. | 2 пропозиції | ||
Forwater WRS25/8-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 025 грн. | 1 пропозиція | ||
Forwater WRS32/8-180 8 м 2" 180 мм | від 4 173 грн. | 1 пропозиція | ||
Forwater WRS32/10-180 10 м 2" 180 мм | від 5 215 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →