Сушарка для білизни EGE Luna (18143)
EGE Luna |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGE Luna
Усі ціни 8 →Сушарка для білизни Ege Luna, 51x33,5 см (18143) | 155 грн. |
Сушилка для белья EGE 18143 | 189 грн. |
Сушарка для білизни EGE LUNA Батарейна 51 x 33,5 см (18143) | 189 грн. |
EGE Luna 51x33.5 см (18143) Luna51x33.5см(18143) | 189 грн. |
Сушилка EGE LUNA д/білизни 51x33,5 батарейна | 209 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →