Сушарка для білизни IKEA 104.212.17
Відео 2Фото 7 |
IKEA 104.212.17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IKEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IKEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IKEA 104.212.17
Усі ціни 6 →Сушарка з 16 прищіпками IKEA ПРЕСА бірюзовий, 104.212.17 | 211 грн. |
Сушарка із прищіпками PRESSA IKEA 104.212.17 пластик | 218 грн. |
Сушарка IKEA PRESSA блакитна 104.212.17 | 281 грн. |
Сушарка з прищіпками IKEA PRESSA блакитний 104.212.17 | 256 грн. |
Вішалка на 16 предметів одягу ІКЕА PRESSA бірюзовий (10421217) | 242 грн. |
Вішалка з прищіпками IKEA PRESSA блакитний 104.212.17 | 275 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →