Точильний верстат Einhell Classic TC-BG 200 200 мм (4412820)
Einhell Classic TC-BG 200 200 мм 175 мм200 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-BG 200 200 мм
Усі ціни 18 →Точильний верстат Einhell TC-BG 200 | 2 100 грн. |
Верстат точильний Einhell TC-BG 200 L (4412633) 4412633 | 3 828 грн. |
Станок точильный EINHELL TC-BG 200 L (4412633) | 3 828 грн. |
Точильний верстат Einhell TC-BG 200 L, 400Вт, коло 200х25мм, 2980об/хв (44 | 3 839 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Einhell Classic TC-BG 200
Ціни на Einhell Classic TC-BG 200 |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-BG 175 175 мм | від 1 848 грн. | 1 пропозиція | ||
Einhell Classic TC-BG 200 200 мм | від 2 100 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →