Точильний верстат Start Pro SBG-550S 200 мм / 550 Вт
Відео 4Фото 6 |
Start Pro SBG-550S 200 мм / 550 Вт 150 мм / 450 Вт200 мм / 550 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SBG-550S 200 мм / 550 Вт
Усі ціни 6 →Станок точильный Start Pro SBG-550S | 2 259 грн. |
Верстат точильний START PRO SBG-550S | 2 259 грн. |
Верстат точильний start pro sbg-550s тмstart pro | 2 259 грн. |
Точильний верстат Start Pro SBG-550S (4538) | 2 259 грн. |
Верстат для заточування Start Pro SBG-550S | 2 259 грн. |
Верстат точильний Start Pro SBG-550S | 2 259 грн. |
Відеоогляди
Модификації Start Pro SBG-550S
Ціни на Start Pro SBG-550S |
---|---|---|---|---|
Start Pro SBG-450S 150 мм / 450 Вт | від 1 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Start Pro SBG-550S 200 мм / 550 Вт | від 2 259 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →