Точильний верстат VERTO 51G425 125 мм / 120 Вт
VERTO 51G425 125 мм / 120 Вт 125 мм / 120 Вт150 мм / 200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VERTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VERTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VERTO 51G425 125 мм / 120 Вт
Усі ціни 18 →Точильний верстат VERTO 51G425 | 2 136 грн. |
Станок для заточки Verto 51G425 | 1 783 грн. |
Verto 51G425 | 2 136 грн. |
Точильный станок Verto 51G425 | 1 999 грн. |
Verto 51G425 | 2 136 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації VERTO 51G425
Ціни на VERTO 51G425 |
---|---|---|---|---|
VERTO 51G425 125 мм / 120 Вт | від 1 788 грн. | 18 пропозицій | ||
VERTO 51G450 150 мм / 200 Вт | від 2 370 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →