Точильний верстат Vulkan NBG150F 150 мм / 250 Вт
Vulkan NBG150F 150 мм / 250 Вт 150 мм / 250 Вт200 мм / 350 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan NBG150F 150 мм / 250 Вт
Усі ціни 8 →Точильний верстат Vulkan NBG-150F (0.25 кВт, 150 мм) (16041) 16041 | 2 124 грн. |
Заточний верстат Vulkan NBG-150F 16041 | 2 049 грн. |
Точило VULKAN NBG-150F | 2 124 грн. |
Точило Vulkan NBG-150F 16041 | 2 124 грн. |
Точильний верстат Vulkan NBG-150F | 2 124 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vulkan NBG150F
Ціни на Vulkan NBG150F |
---|---|---|---|---|
Vulkan NBG150F 150 мм / 250 Вт | від 2 049 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan NBG200F 200 мм / 350 Вт | від 2 487 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →