БФП Epson Expression Home XP-5150
Відео 7Фото 9 |
Доступний багатофункціональний пристрій 3-в-1, що виконує функції струминного кольорового принтера з можливістю двостороннього друку, планшетного сканера формату А4 та кольорового копіювального апарата, здатного виконувати швидке масштабування. Належить до продуктів базової цінової категорії, які призначені для використання в домашніх умовах або невеликих навантажень у малому офісі.
Інтегрований модуль стандарту Wi-Fi 4 дає користувачам можливість сканувати документи прямо на мобільні гаджети, а також виконувати бездротовий друк зі смартфонів, планшетів та ноутбуків. Відмінною особливістю МФУ Epson Expression Home XP-5150 є наявність 2,4-дюймового кольорового дисплея, а також висока якість кольорового/чорно-білого друку та копіювання. Такий результат досягається завдяки використанню технології Epson Micro Piezo та вдосконаленого пігментного чорнила.
Мікроскопічні краплі чорнила миттєво висихають, не розтікаючись поверхнею паперу. Такі відбитки не змащуються і бояться вологи, які якість мало залежить від якості паперу. Швидкість друку ч/б документів стандартної якості (методика ISO) становить 14 стор/хв, у кольорі апарат видає 7,5 стор/хв. Планшетний сканер забезпечує швидке сканування або копіювання з роздільною здатністю 1200х2400 dpi. Крім стандартних картриджів Epson 502 з ресурсом 210 стор., доступні картриджі підвищеної ємності 502XL (550 ч/б та 470 кольорових сторінок).
Купити Epson Expression Home XP-5150
Усі ціни 6 →Epson Expression Home XP-5150 | 6 580 грн. |
МФУ Epson Expression Home XP-5150 | 7 779 грн. |
Epson Expression Home XP-5150 (C11CG29406) | 7 503 грн. |
БФП Epson Expression Home XP-5150 | 7 150 грн. |
БФП Epson Expression Home XP-5150 C11CG29406 | 7 089 грн. |
Epson Expression Home XP-5150 (C11CG29406) | 7 686 грн. |