БФП Epson EcoTank L3550
Відео 2 |
Енергоефективний та компактний струменевий багатофункціональний пристрій 3-в-1 з низькою вартістю відбитка та вбудованим бездротовим модулем стандарту Wi-Fi 4 для передачі завдань друку «по повітрю». Ця модель може виконувати функції кольорового/монохромного струменевого принтера, сканера та копіювального апарата зі швидким масштабуванням. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований малий офіс.
Ідеальний для ситуацій, в яких потрібний струменевий БФП для щоденного друку/копіювання зі скромною собівартістю сторінки. Основною особливістю МФУ Epson EcoTank L3550 стало використання заводської системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ) нового покоління з фронтальними ємностями, контейнерами з вбудованим клапаном (захист від випадкового проливання) та покращеною системою заправки.
Вигідна вартість володіння таким пристроєм виникає за рахунок того, що контейнери з чорнилом коштують набагато дешевше традиційних картриджів, при цьому обсяг чорнила в контейнерах в 7-10 разів більше. Технологія PrecisionCore Print Head з використанням швидковисихаючих пігментних чорнил забезпечує гідну швидкість монохромного (15 стор/хв у стандартній якості ISO) і кольорового виведення (8 стор/хв ISO). Підтримується виведення фотореалістичних зображень на щільному фотопапері (до 300 г/м²). Стартового набору витратних матеріалів вистачить на 12,5 тис. стор, що позбавляє необхідності часто купувати витратні матеріали.
Купити Epson EcoTank L3550
Усі ціни 55 →БФП Epson L3550 (C11CK59404) | 10 119 грн. |
Бфп Epson L3550 (C11CK59404) | 10 210 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Epson L3550 Фабрика друку з Wi-Fi (C | 10 735 грн. |
БФП струменевий Epson EcoTank L3550 з Wi-Fi (C11CK59404) C11CK59404 | 10 735 грн. |
БФП Epson EcoTank L3550 Wi-Fi (C11CK59404) Ua | 10 199 грн. |