БФП Epson EcoTank L5290
Відео 19Фото 5 |
Просунутий багатофункціональний друкарський пристрій зі сканером та факсом, представлений на ринку популярним брендом Epson у 2022 році. Це професійна модель, головним чином орієнтована на плідну офісну роботу та використання у малих робочих групах. Техніка може похвалитися інтегрованою системою безперервної подачі чорнила. Штатного запасу фарби вистачить на роздрук 8100 сторінок чорно-білих текстових документів та 6500 багатобарвних сторінок.
Цей МФУ дозволяє досягти фантастично низької собівартості друку, при цьому якість документації буде на висоті. Друкована головка забезпечує картинку з гарною роздільною здатністю (аж до 5760x1440 dpi). Оптична схема вбудованого сканера має роздільну здатність 1200х2400 dpi, даючи можливість копіювати документи з високою деталізацією. Серед іншого МФУ Epson EcoTank L5290 відрізняється від бюджетних рішень можливістю автоматичного дуплексу – можливість друку з двох сторін листа помітно прискорює та суттєво спрощує сканування, копіювання та роздруківку об'ємних пакетів документації. Панель налаштування з поворотною конструкцією має кольоровий екран 1,46″ і практичний кнопковий блок. Цей МФУ підходить для друку як документів, так і фотографій. При створенні картинок можна застосовувати спеціальний фотопапір збільшеної щільності (до 300 г/м2).
Купити Epson EcoTank L5290
Усі ціни 107 →БФП Epson L5290 з оригінальною СБПЧ та чорнилом | 12 906 грн. |
БФП Epson EcoTank L5290 (C11CJ65407) | 11 850 грн. |
Многофункциональное устройство Epson L5290 WiFi (C11CJ65407) | 17 425 грн. |
БФП Epson EcoTank L5290 (C11CJ65407) | 16 869 грн. |
БФП Epson EcoTank L5296 (C11CJ65404) | 11 399 грн. |