БФП Brother DCP-T720DW
Відео 21Фото 3 |
Кольоровий струменевий багатофункціональний пристрій поповнив модельний ряд бренду Brother на початку 2021 року. Модель представляє середню цінову категорію і позиціонується в якості рішення для будинку або невеликих робочих груп. У фірмовій лінійці БФП Brother DCP-T720DW є молодшою версією приладу DCP-T820DW, від Якого відрізняється відсутністю LAN-порту і відповідно меншими габаритами і вагою.
До характерних особливостей належать мінімальні витрати на роздруківку, що обумовлено наявністю заводської СНПЧ і хорошою ємністю комплектних чорнильниць. Так, однієї заправки повинно вистачити на друк приблизно 7500 сторінок в чорно-білому форматі (в комплекті поставки йдуть 2 контейнера з чорним чорнилом) і на 5000 стор.в кольоровому. Користувачі мають право розраховувати на хорошу швидкість друку (17 стор/хв в монохромі і 16.5 стор/хв в кольорі по ISO). А додаткову зручність в експлуатації забезпечить двосторонній друк і наявність системи автоматичної подачі оригіналів (при копіюванні і скануванні їх можна завантажувати пачками до 20 аркушів). БФП крім USB для підключення до ПК підтримує бездротові технології, включаючи Wi-Fi Direct і AirPrint, має однорядковий дисплей.
Купити Brother DCP-T720DW
Усі ціни 11 →БФП Brother DCP-T720DW (DCPT720DWYJ1) | 13 999 грн. |
Brother DCP-T720DW (DCPT720DWYJ1) | 14 499 грн. |
БФП Brother DCP-T720DW (DCPT720DWYJ1) DCPT720DWYJ1 | 13 057 грн. |
Brother InkBenefit Plus DCP-T720DW | 14 200 грн. |
Brother InkBenefit Plus DCP-T720DW | 14 555 грн. |