БФП Epson WorkForce WF-2840DWF
Відео 4Фото 11 |
Epson WorkForce WF-2840DWF
Тип:кольоровий, кольорів 4, струменевий
Формат:A4
Підключення:USB B, Wi-Fi 4 (802.11n)
Роздільна здатність друку:5760x1440 dpi
Сканування:1200х2400 dpi
Ч/б друк:33 стр/хв
Кольоровий друк:18 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт
Всі характеристики
Купити Epson WorkForce WF-2840DWF
Epson WorkForce WF-2840DWF | 11 521 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson WorkForce WF-2840DWF | 11 240 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson WorkForce WF-2840DWF | 11 521 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson WorkForce WF-2840DWF | 11 802 грн. Під замовлення Див. умови |
Epson WorkForce WF-2840DWF | 14 350 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія Epson WorkForce (малий офіс)
від 11 640 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 10 455 грн.
портативний, кольоровий, струменевий, A4, 5760х1440 dpi, ч/б 14 стр/хв, кольоровий 11 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 13 571 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 11 972 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, 4800x2400 dpi, ч/б 32 стр/хв, кольоровий 20 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 10 527 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 10 680 грн.
портативний, кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, 5760х1440 dpi, ч/б 14 стр/хв, кольоровий 11 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 6 850 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 5760x1440 dpi, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 6 642 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 5760x1440 dpi, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 12 651 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 6 130 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 11 240 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 9 143 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 5760x1440 dpi, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 10 569 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 5760x1440 dpi, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
Відеоогляди
Epson WF-2840DWF How to Install Compatible Ink Cartridges & Get Compatible Cartridges Recognized
4 листопада 20222 920 переглядів
Epson WorkForce WF-2840DWF: How to Print a Nozzle Check Test Page
14 червня 2023426 переглядів
Epson WorkForce WF-2840DWF: How to do Printhead Cleaning Cycles and Improve Print Quality
13 червня 2023547 переглядів
Epson WorkForce WF-2840DWF: How to Change/Replace Ink Cartridges
15 червня 20233 304 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 9 840 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 10 430 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 5 549 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 5 829 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 1 962 грн.
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 5 299 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 19 923 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 27 760 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 10 915 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 64 МБ
від 7 216 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 15 939 грн.
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ