БФП Epson EcoTank L6290
Відео 4Фото 4 |
Просунуте, продуктивне та дуже економічне МФУ формату «4-в-1» з високою якістю та швидкістю друку/сканування. Модель представлена на ринку в 2022 році і поєднує в одному корпусі функції та можливості принтера з автоматичним дуплексом, сканера, копіювального апарату та навіть факсу. Таким пристроєм вдасться ефективно користуватися як удома, так і в умовах малого офісу. Ключовою особливістю є наявність СНПЛ.
Передрукований блок гарантує мінімальну собівартість роздруківки. Струменева головка PrecisionCore забезпечує роздільну здатність друку аж до 4800x1200 dpi. Використовуючи режим без полів, апарат можна сміливо застосовувати для створення повноцінних фотографій. Кольорове струменеве МФУ із СНПЧ Epson EcoTank L6290 оснащено сканером із системою АПД на 30 аркушів. Автоматична подача документів дозволяє досягти високої швидкості сканування та копіювання.
Оптична роздільна здатність сенсора становить 1200х2400 dpi, дозволяючи створювати скани високої якості. Апарат можна використовувати як мережевий пристрій, для чого передбачена можливість підключення як по Ethernet, так і Wi-Fi. Завдяки опції Wi-Fi Direct з МФУ можна безпосередньо взаємодіяти за допомогою смартфона та планшета. Пристрій має запас чорнила на 14 000 сторінок чорно-білого тексту та 5200 сторінок тексту з кольоровими картинками.
Купити Epson EcoTank L6290
Усі ціни 73 →БФП Epson L6290 (C11CJ60404, C11CJ60406) | 17 400 грн. |
Многофункциональное устройство Epson EcoTank L6290 WiFi (C11CJ60406) | 22 649 грн. |
Бфп Epson L6290 (C11CJ60404, C11CJ60406) | 20 852 грн. |
Багатофункціональний пристрій А4 Epson EcoTank L6290 Wi-Fi (C11CJ60406) C1 | 22 649 грн. |
БФП струменевий Epson EcoTank L6290 з Wi-Fi (C11CJ60406) C11CJ60406 | 22 649 грн. |
- Друк без картриджів (вбудовані ємності для чорнила)