Хлібопічка ETA Delicca II 7149 90030 (ETA714990030)
Відео 3Фото 8 |
ETA Delicca II 7149 90030 |
|
Зовні приваблива та зручна у використанні хлібопічка, яка може похвалитися потенціалом професійної пекарні. Модель відрізняється місткою формою та зручним сенсорним керуванням. Приготування хлібобулочних виробів має високий рівень автоматизації. Пристрій дозволяє вибирати розмір буханця: 1000, 1250 і 1500. Можна налаштувати і інтенсивність запікання. Панель налаштування отримала великий кольоровий дисплей із сенсорним введенням.
Виробником передбачено набір із 12 кулінарних програм, серед яких є і режим власних налаштувань, завдяки чому апарат може готувати відповідно до унікальної фірмової рецептури. Хлібопічка ETA 714990030 Delicca II добре готує білий та чорний хліб. Існує режим прискореного приготування. Ця модель дозволяє випікати і цільнозерновий хліб на основі непросіяного борошна. Пристрій можна використовувати і для простого замісу тесту без подальшої термообробки. Серед іншого апарат розрахований і на приготування десертів, хлібопічка може варити джем і мармелад. Додатково є опція приготування йогурту. Це універсальний апарат для виготовлення широкого спектру хлібобулочних виробів і десертів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Купити ETA Delicca II 7149 90030
Усі ціни 7 →Хлібопічка ETA Delicca II 7149 90030 | 6 060 грн. |
Хлібопічка Eta Delicca II 714990030 | 5 186 грн. |
ETA Delicca II 7149 90030 DeliccaII714990030 | 5 599 грн. |
Хлібопічка ETA Delicca II 714990030 (ETA714990030) | 5 179 грн. |
Хлібопічка ETA Delicca II 7149 90030 | 5 599 грн. |
Хлебопечка ETA Delicca II 714990030 | 5 182 грн. |
Хлібопічка ETA Delicca II 714990030 | 5 176 грн. |