Свердловинний насос Euroaqua DS 5.1-48/6
Euroaqua DS 5.1-48/6 48 м56 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Euroaqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Euroaqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Euroaqua DS 5.1-48/6
Усі ціни 6 →Насос погружной Euroaqua DS5.1-48/6 +встроенное реле давления | 11 368 грн. |
Відцентровий Насос глибинний Euroaqua DS 5.1-48/6A для свердловин 0.6 кВт | 12 778 грн. |
Насос погружной Euroaqua DS5.1-48/6 +датчик уровня | 7 844 грн. |
Насос погружной Euroaqua Насос погружной Euroaqua DS5.1-48/6 (с нижним заб | 8 272 грн. |
Відцентровий Насос глибинний Euroaqua DS 5.1-48/6 для свердловин 0.6 кВт Н | 9 439 грн. |
Відцентровий Насос глибинний Euroaqua DS 5.1-48/6F для свердловин 0.6 кВт | 9 853 грн. |
Всім раджу Купив за 4 роки 3 насоси EUROAQUA DS 5.1-56/7. Це найліпша модель серед багатьох, які купив за 10 років. Невбивна, із захистом, та головне найкращі показники натиск/продуктивність/потужність (вт)./ ціна корпус не з нержавіючої сталі як написано. У мене з 3 насосів, у 2 корпус лопнув у результаті корозії шва. Але зате можна ремонтувати покрив зверху шаром у 2-3 мм склотканини та епоксидкою користуюся Euroaqua DS 5.1-56/7 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації Euroaqua DS 5.1-48/6
Ціни на Euroaqua DS 5.1-48/6 |
---|---|---|---|---|
Euroaqua DS 5.1-48/6 | від 7 844 грн. | 6 пропозицій | ||
Euroaqua DS 5.1-56/7 | від 10 014 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →