Свердловинний насос Optima 3SDm 2.5/15
Фото 3 |
Optima 3SDm 2.5/15 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3SDm 2.5/15
Усі ціни 42 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 3SDm2,5/15 5 | 4 638 грн. |
OPTIMA PM 3SDm2.5/15 0.55 кВт 65м+40м кабель | 6 844 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 3SDm2,5/15 0,55 кВт 65м + 1,5 м кабель 171013 | 4 638 грн. |
Насос скважинный Optima Pm 3SDm2.5/15 0.55 кВт | 4 621 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 3SDm2,5/15 0,55 кВ | 4 638 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Optima 3SDm 2.5/15
Ціни на Optima 3SDm 2.5/15 |
---|---|---|---|---|
Optima 3SDm 2.5/7 | від 3 243 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/11 | від 4 072 грн. | 49 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/10 | від 3 734 грн. | 43 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/15 | від 4 701 грн. | 35 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/15 | від 4 406 грн. | 43 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/21 | від 5 371 грн. | 17 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/20 | від 6 549 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3SDm 1.8/27 | від 6 477 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/28 | від 7 918 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima 3SDm 2.5/30 | від 9 604 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 3SDm 1.8/39 | від 7 605 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →