Блок живлення EVGA SuperNOVA G3 850 G3 (220-G3-0850-X1)
Відео 14Фото 3 | Товар застарів 5 999 грн. Потужність: 850; Система охолодження: 1 вентилятор; Живлення MB/CPU: 24+8+8(4+4); Гарантія виробника: 7 років; в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіБлоки живлення EVGA →
від 7 069 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 6 199 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 87 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 6 463 грн.
1050 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 6 840 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 6 360 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 6 292 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 91 %, полупассивная СО, підсвічування, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 5 880 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 7 664 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 5 379 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold
від 5 416 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 5 років
від 5 456 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 5 439 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 3 роки
від 4 839 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, КПД 85 %, майнінг, гарантія 2 роки
від 5 474 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 5 183 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
EVGA SuperNOVA G3 850 G3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія EVGA SuperNOVAПорівняти в таблиці →
від 5 500 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 5 199 грн.
650 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 18 176 грн.
1600 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 14 х 6+2 pin, SATA 14 шт, Molex 8 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 4 199 грн.
550 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 7 037 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, SFX, модульний, КПД 90 %, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
650 Вт, 24+8 (4+4) pin, 3 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 3 шт, ATX, модульний, сертифікат 80+ Gold, гарантія 7 років
від 6 993 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 9 880 грн.
1300 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 6 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 12 499 грн.
1200 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 5 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 10 999 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 6 827 грн.
650 Вт, 24+8 (4+4) pin, 3 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 6 500 грн.
1300 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6 pin, 6 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 5 шт, ATX, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 10 599 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 8 х 6+2 pin, SATA 12 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 3 599 грн.
550 Вт, 24+8 (4+4) pin, 3 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 4 599 грн.
650 Вт, 24+8 (4+4) pin, 3 х 6+2 pin, SATA 6 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 7 460 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 90 %, майнінг, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 7 999 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6 pin, 4 х 6+2 pin, SATA 10 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 94 %, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
від 7 356 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 6 х 6+2 pin, SATA 9 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, полупассивная СО, майнінг, сертифікат 80+ Platinum, гарантія 10 років
Відеоогляди
Evga supernova G3 Уровень шума
14 січня 2019291 перегляд
⚠️ Блок питания EVGA Supernova G3 550W 80+ gold обзор распаковка
28 лютого 20181 955 переглядів
Super Flower (G3) vs Seasonic (G6)! EVGA SuperNOVA 750 G6 [REVIEW]
24 серпня 20219 027 переглядів
EVGA SuperNOVA 550w G3 - Review
25 липня 201842 717 переглядів
EVGA Supernova 850 G3 Installation (Alienware Aurora R7 i7 8700, Nvidia GTX 1070, 32gb DDR4)
20 лютого 201925 797 переглядів
Best PSU 2019 - EVGA Supernova G3 80 Plus Gold 850w
15 лютого 201910 513 переглядів
⚠️ EVGA SuperNova G3 850W gold power обзор блока питания для майнинга
27 лютого 20182 595 переглядів
✅EVGA SuperNOVA G3 1000 Watt Power Supply - Review
18 листопада 20186 492 перегляда
EVGA Supernova G3 650w Unboxing
4 березня 20174 294 перегляда
EVGA G3 SUPERNOVA 1000W POWER SUPPLY - Unboxing
8 грудня 20167 712 переглядів
EVGA SUPERNOVA G3 | 850 Watts of pure OVERKILL For the mini ITX gaming build
3 вересня 20174 398 переглядів
EVGA SuperNova G3 1000W Power Supply Unboxing and Overview
13 грудня 20166 561 перегляд
EVGA SuperNOVA G3 Power Supplies
15 листопада 201644 042 перегляда
EVGA SUPERNOVA G3 750W
11 серпня 2017802 перегляда
Як вибрати корпус
Модификації EVGA SuperNOVA G3
Ціни на EVGA SuperNOVA G3 |
---|---|---|---|---|
EVGA SuperNOVA G3 550 G3 | від 4 199 грн. | 1 пропозиція | ||
EVGA SuperNOVA G3 650 G3 | від 5 199 грн. | 1 пропозиція |