Персональний комп'ютер Evolve OptiPart Gold H
Відео 2Фото 7 | від 40 999 до 61 299 грн. Порівняти ціни 4 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Evolve OptiPart 1
Характеристики
Evolve OptiPart Gold H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Evolve 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Evolve.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Evolve OptiPart Gold H
Сортувати
EVOLVE OptiPart Gold H+ (EVOP-GHR570XN407-D432S1TBK) Black EVOP-GHR570XN40 | 61 299 грн. |
EVOLVE OptiPart Gold H+ (EVOP-G2Hi1340FN406TI-D432S1TWH) White EVOP-G2Hi13 | 58 949 грн. |
EVOLVE OptiPart Gold H+ (EVOP-G2Hi1340FN406TI-D432S1TBKDK) Black/Dark EVOP | 56 599 грн. |
EVOLVE OptiPart Gold H+ (EVOP-GHi1240FN306TI-D432S1TBK) Black EVOP-GHi1240 | 40 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо