Logitech MX Keys S
Відео 29Фото 17 |
Logitech MX Keys S |
|
Бездротова клавіатура верхнього цінового діапазону представлена на ринку в 2023 році. Насамперед це девайс для комфортного введення тексту. Розкладка представлена низькопрофільними мембранними кнопками зі сферичною поверхнею для кінчиків пальців. Клавіші доповнені ножичною системою, яка запобігає перекосу кнопок. Робочий ресурс мембранних перемикачів – 10 млн кліків для основних клавіш та 5 млн кліків для функціональних.
Мембранна клавіатура Logitech MX Keys S оснащена датчиками освітлення та наближення. Сенсори дозволяють автоматично активувати підсвічування та регулювати яскравість у процесі набору тексту. У пристрої використовується вбудований акумулятор на 1500 мАгод. Заряджена батарея дозволить автономно пропрацювати девайсу з підсвічуванням протягом 500 годин (близько 10 днів). Без підсвічування модель зможе працювати автономно в межах 5 місяців.
Це покращена версія клавіатури MX Keys. Цей варіант забезпечений USB-ресивером Logi Bolt з розширеною системою безпеки Security Mode 1 – Security Level 4. Бездротовий зв'язок здатний стабільно та надійно функціонувати у приміщенні з високою щільністю перешкод. З'єднання має 37 альтернативних каналів синхронізації. Опціонально доступна підставка під зап'ястя. Є фірмове ПЗ Logi Options +.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MX Keys S
Усі ціни 73 →Logitech MX Keys S Wireless (920-011588) Pale Grey 920-011588 | 3 899 грн. |
Клавіатура Logitech MX Keys S Pale Gray US (920-011588) 920-011588 | 3 899 грн. |
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys S (Pale Gray) 920-011588 | 3 899 грн. |
Клавіатура Logitech Mx Keys S Wireless Ua Pale Grey (920-011588) | 3 899 грн. |
Клавіатура Logitech MX Keys S Wireless Pale Grey UA (920-011588) | 3 889 грн. |