Кондиціонер EWT V-24GAH 70 м²
Товар застарів 22 300 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 70; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 2610/2590; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 8000; Циркуляція (м³/год): 1170; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 50/46 |
EWT V-24GAH 70 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:70 м²
Споживання:2610/2590 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики V-24GAH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації EWT V-24GAH
Ціни на EWT V-24GAH |
---|---|---|---|---|
EWT V-18GAH 50 м² | від 35 410 грн. | 1 пропозиція | ||
EWT V-36GAH 100 м² | від 52 920 грн. | 2 пропозиції | ||
EWT V-48GAH 140 м² | від 70 840 грн. | 2 пропозиції |