Кондиціонер EWT S-M07GAS 21 м²
EWT S-M07GAS 21 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:21 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики S-M07GAS
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EWT S-M07GAS 21 м²
Настенный внутренний блок мультисплит-системы EWT Clima VIOLA S-M07GAS | 8 474 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера EWT Clima S-M07GAS-N8 | 9 280 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи EWT Clima S-M07GAS | 6 020 грн. |
Настенный внутренний блок мультисплит-системы EWT Clima PASSAT S-M07GAS-N8 | 12 400 грн. |
Модификації EWT S-M07GAS
Ціни на EWT S-M07GAS |
---|---|---|---|---|
EWT S-M07GAS 21 м² | від 6 020 грн. | 4 пропозиції | ||
EWT S-M09GAS 26 м² | від 6 440 грн. | 4 пропозиції | ||
EWT S-M12GAS 34 м² | від 7 280 грн. | 4 пропозиції | ||
EWT S-M18GAS 53 м² | від 11 740 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →