Кондиціонер EWT Musson S-120GDI-HRFN8 35 м²
Фото 4 |
EWT Musson S-120GDI-HRFN8 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:997/941 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Musson S-120GDI-HRFN8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EWT Musson S-120GDI-HRFN8 35 м²
Кондиционер EWT Clima Musson S-120GDI-HRFN8 настенный | 28 860 грн. |
Кондиціонер EWT Clima Musson S-120GDI-HRFN8 | 26 789 грн. |
Кондиціонер EWT Clima Musson S-120GDI-HRFN8 | 26 790 грн. |
Модификації EWT Musson S-120GDI-HRFN8
Ціни на EWT Musson S-120GDI-HRFN8 |
---|---|---|---|---|
EWT Musson S-070GDI-HRFN8 20 м² | від 21 050 грн. | 4 пропозиції | ||
EWT Musson S-090GDI-HRFN8 25 м² | від 24 890 грн. | 4 пропозиції | ||
EWT Musson S-120GDI-HRFN8 35 м² | від 26 789 грн. | 3 пропозиції | ||
EWT Musson S-180GDI-HRFN8 50 м² | від 38 610 грн. | 3 пропозиції | ||
EWT Musson S-240GDI-HRFN8 70 м² | від 48 150 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →