Кондиціонер EWT Musson S-240GDI-HRFN1 62 м²
Відео 2Фото 3 |
EWT Musson S-240GDI-HRFN1 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1760/1860 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Musson S-240GDI-HRFN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EWT Musson S-240GDI-HRFN1 62 м²
Настінна спліт-система (кондиціонер) EWT Clima S-240GDI-HRFN1 | 51 870 грн. |
Кондиціонер EWT Clima S-240GDI-HRFN1 | 51 870 грн. |
Кондиціонер EWT MUSSON S-240GDI-HRFN1 | 51 870 грн. |
Кондиціонер EWT Clima Musson S-240GDI-HRFN1 DC Inverter білий | 48 150 грн. |
Кондиціонер EWT CLIMA S-240GDI-HRFN1 MUSSON | 48 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації EWT Musson S-240GDI-HRFN1
Ціни на EWT Musson S-240GDI-HRFN1 |
---|---|---|---|---|
EWT Musson S-070GDI-HRFN1 22 м² | від 20 840 грн. | 6 пропозицій | ||
EWT Musson S-090GDI-HRFN1 25 м² | від 15 908 грн. | 6 пропозицій | ||
EWT Musson S-120GDI-HRFN1 32 м² | від 22 685 грн. | 6 пропозицій | ||
EWT Musson S-180GDI-HRFN1 46 м² | від 38 610 грн. | 4 пропозиції | ||
EWT Musson S-240GDI-HRFN1 62 м² | від 48 150 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →