USB-флешка Exceleram H2 Series USB 2.0 32 ГБ (EXU2H2W32)
Exceleram H2 Series USB 2.0 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram H2 Series USB 2.0 32 ГБ
Усі ціни 11 →USB флеш накопитель eXceleram 32GB H2 Series White/Black USB 2.0 (EXU2H2W3 | 345 грн. |
Exceleram 32GB H2 Series White/Black (EXU2H2W32) EXU2H2W32 | 170 грн. |
eXceleram EXU2H2W32 | 179 грн. |
Exceleram 32 GB H2 Series White/Black USB 2.0 (EXU2H2W32) EXU2H2W32 | 211 грн. |
USB флеш накопичувач eXceleram 32GB H2 Series White/Black USB 2.0 (EXU2H2W | 159 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Exceleram H2 Series USB 2.0
Ціни на Exceleram H2 Series USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Exceleram H2 Series USB 2.0 32 ГБ | від 159 грн. | 11 пропозицій | ||
Exceleram H2 Series USB 2.0 64 ГБ | від 235 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →