USB-флешка SanDisk Cruzer Snap 32 ГБ (SDCZ62-032G-G35)
Відео 1Фото 8 |
SanDisk Cruzer Snap 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Cruzer Snap 32 ГБ
Усі ціни 18 →SanDisk Cruzer Snap 32 GB USB 2.0 (SDCZ62-032G-G35) Black | 235 грн. |
Флешка SanDisk USB 2.0 Cruzer Snap 32Gb Black SDCZ62-032G-G35 | 252 грн. |
Флеш накопичувач SanDisk Cruzer Snap 32GB USB2.0 Black/Red (SDCZ62-032G-G3 | 229 грн. |
SanDisk Флеш-накопичувач USB2.0 Cruzer 32GB Black (SDCZ62-032G-G35) SDCZ62 | 269 грн. |
SanDisk Cruzer Snap 32GB USB2.0 Black (SDCZ62-032G-G35) 36695 | 210 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Cruzer Snap
Ціни на SanDisk Cruzer Snap |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Snap 32 ГБ | від 204 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Snap 64 ГБ | від 242 грн. | 17 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Snap 128 ГБ | від 393 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →