USB-флешка Exceleram P1 Series 32 ГБ
Фото 6 |
Exceleram P1 Series 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram P1 Series 32 ГБ
Усі ціни 15 →USB флеш накопитель eXceleram 32GB P1 Series Silver/Purple USB 2.0 (EXP1U2 | 364 грн. |
Exceleram eXceleram 32GB P1 Series Silver/Purple USB 2.0 (EXP1U2SIPU32) EX | 189 грн. |
eXceleram EXP1U2SIPU32 | 203 грн. |
USB флеш накопичувач eXceleram 32GB P1 Series Silver/Purple USB 2.0 (EXP1U | 179 грн. |
Exceleram 32 GB P1 Purple/Silver USB 2.0 EXP1U2SIPU32 | 238 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →