USB-флешка Verbatim PinStripe 32 ГБ
Відео 2Фото 20 |
Verbatim PinStripe 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim PinStripe 32 ГБ
Усі ціни 7 →Verbatim Pin Stripe 32Gb (49064) Black | 198 грн. |
USB флеш накопитель 32Gb Store'n'Go PinStripe black Verbatim (49064) 49064 | 176 грн. |
Verbatim 32 GB Store n Go PinStripe 49064 | 299 грн. |
Verbatim Store'n'Go PinStripe 32GB USB 2.0 Black (49064) Store\'n\'GoPinSt | 159 грн. |
USB флеш накопичувач 32Gb Store'n'Go PinStripe black Verbatim (49064) | 168 грн. |
VERBATIM 32GB Store 'n' Go PinStripe Black (v49064) | 223 грн. |
VERBATIM PinStripe USB 32GB Black (49064) | 159 грн. |
6 1 3 5 |
Не рекомендую!!! Немає Вона у мене попрацювала два дні і згоріла! Mr. Musik: користуюся Verbatim PinStripe 32Gb менше місяця |
Показано 1 з 19 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Verbatim PinStripe
Ціни на Verbatim PinStripe |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe 16 ГБ | від 166 грн. | 11 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 32 ГБ | від 159 грн. | 7 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 64 ГБ | від 168 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →