USB-флешка Exceleram P2 Series USB 2.0 32 ГБ
Фото 6 |
Exceleram P2 Series USB 2.0 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram P2 Series USB 2.0 32 ГБ
Усі ціни 27 →USB флеш накопитель eXceleram 32GB P2 Series Black/Black USB 2.0 (EXP2U2BB | 232 грн. |
Exceleram eXceleram 32GB P2 Series Black/Black USB 2.0 (EXP2U2BB32) EXP2U2 | 171 грн. |
eXceleram EXP2U2BB32 | 187 грн. |
Exceleram 32 GB P2 Series Yellow/Black USB 2.0 (EXP2U2Y2B32) EXP2U2Y2B32 | 217 грн. |
USB флеш накопичувач eXceleram 32GB P2 Series Yellow2/Black USB 2.0 (EXP2U | 163 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Exceleram P2 Series USB 2.0
Ціни на Exceleram P2 Series USB 2.0 |
---|---|---|---|---|
Exceleram P2 Series USB 2.0 16 ГБ | від 259 грн. | 1 пропозиція | ||
Exceleram P2 Series USB 2.0 32 ГБ | від 163 грн. | 27 пропозицій | ||
Exceleram P2 Series USB 2.0 64 ГБ | від 429 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →