USB-флешка Kingston DataTraveler R500 128 ГБ
Kingston DataTraveler R500 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler R500 128 ГБ
Усі ціни 6 →Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Type-C Kingston DataTraveler 70 Black (DT70/ | 349 грн. |
Накопичувач USB-C 3.2 KINGSTON DT70 128GB (DT70/128GB) DT70/128GB | 349 грн. |
USB флеш накопичувач Kingston 128GB DataTraveler 70 USB 3.2 / Type-C (DT70 | 349 грн. |
Kingston DataTraveller 70 128GB USB Type-C (DT70/128GB) Black DT70/128GB | 349 грн. |
Kingston USB флеш накопичувач Kingston 128GB DataTraveler 70 USB 3.2 / Typ | 349 грн. |
Kingston DataTraveler 70 (DT70/128GB) DT70/128GB | 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →