USB-флешка A-Data UV150 128 ГБ
Відео 12Фото 10 |
A-Data UV150 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data UV150 128 ГБ
Усі ціни 12 →ADATA 128GB USB 3.0 UV150 (AUV150-128G-RBK) | 474 грн. |
Накопитель ADATA 128GB USB 3.0 UV150 Black AUV150-128G-RBK | 560 грн. |
USB флеш накопичувач ADATA 128GB UV150 Black USB 3.0 (AUV150-128G-RBK) AUV | 420 грн. |
ADATA USB флеш накопичувач ADATA 128GB UV150 Black USB 3.0 (AUV150-128G-RB | 420 грн. |
ADATA 128GB UV150 Black USB 3.0 (AUV150-128G-RBK) auv150-128g-rbk | 420 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації A-Data UV150
Ціни на A-Data UV150 |
---|---|---|---|---|
A-Data UV150 32 ГБ | від 187 грн. | 18 пропозицій | ||
A-Data UV150 64 ГБ | від 192 грн. | 7 пропозицій | ||
A-Data UV150 128 ГБ | від 391 грн. | 12 пропозицій | ||
A-Data UV150 256 ГБ | від 766 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data UV150 512 ГБ | від 1 869 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →