USB-флешка SanDisk Ultra Flair 64 ГБ (SDCZ73-064G)
Відео 16Фото 4 |
SanDisk Ultra Flair 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Flair 64 ГБ
Усі ціни 69 →SANDISK Flair 64GB | 249 грн. |
SanDisk 64GB Flair USB 3.0 (SDCZ73-064G-G46) | 312 грн. |
SANDISK Flair 64GB | 249 грн. |
Флешка USB 3.0 SANDISK Flair 64GB 150MB / s SDCZ73-064G-G46 | 249 грн. |
Накопитель SanDisk 64GB USB 3.0 Flair R150MB/s SDCZ73-064G-G46 | 325 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
3 4 4 1 |
Ціна, об'єм. Буває не підключається з першого разу.
Так більше не виявив. Дмитро Олександрович: користуюся SanDisk Ultra Flair 64Gb більше року |
тести читання та запису файлу на флешку у скріншотах зовнішній вигляд, матеріали швидкість гірша ніж у USB 2,0 Денис: користуюся SanDisk Ultra Flair 64Gb менше місяця |
Купив 16 гб, при записі великих вайлів швидкість падає до 9-10 Мбіт. невелика,метал,важка можна повісити на зв'язку з ключами. гріется,скорость як і хорошого юсб 2.0. Petr Sustretov: користуюся SanDisk Ultra Flair 16Gb менше місяця |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Модификації SanDisk Ultra Flair
Ціни на SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 ГБ | від 199 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 32 ГБ | від 207 грн. | 47 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 64 ГБ | від 244 грн. | 69 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 128 ГБ | від 462 грн. | 66 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 256 ГБ | від 749 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 512 ГБ | від 1 463 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не знаю як у кого ну в мене вона не гріється як пишуть що там можливо обпекти руки, може це і правда шлюб не де не виключено.
Швидкість при записі файлів не падала я цього не помічавши.
А так мене дивує що наші люди беруть найдешевше чи дешевий товар і будують надії що вона буде працювати не на 300 грн, а на 1000+))