Струни Fender 70CL
Fender 70CL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender 70CL
Струна для гитар Набор струн для акустической гитары Fender 70CL | 440 грн. |
Струна для гітар Набір струн для акустичної гітари Fender 70CL | 440 грн. |
Fender 70CL 80/20 Bronze (11-50) (073-0070-405) | 440 грн. |
Струни для акустичної гітари Fender 70CL | 440 грн. |
Струни для акустичних гітар FENDER 70CL (55055) | 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →