Струни Fender 150R
Fender 150R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender 150R
Усі ціни 6 →Струна для гітар Набір струн для електрогітари Fender 150R (55647) | 480 грн. |
Струна для гитар Набор струн для электрогитары Fender 150R (55647) | 480 грн. |
Fender Original Pure Nickel 150R Ball End (10-46) (073-0150-406) | 480 грн. |
Струни Fender 150R Original Pure Nickel 10-46 Regular | 360 грн. |
Струни для електрогітари Fender 150R | 480 грн. |
Струні для електрогітар FENDER 150R (55647) | 480 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →