Струни Fender 60CL
Fender 60CL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender 60CL
Усі ціни 6 →Струна для гітар Набір струн для акустичної гітари Fender 60CL | 460 грн. |
Струна для гитар Набор струн для акустической гитары Fender 60CL | 460 грн. |
Fender 60CL Phosphor Bronze Acoustic (11-50) (073-0060-405) | 460 грн. |
Струни акустичної гітари Fender 60CL | 460 грн. |
Струни для акустичних гітар FENDER 60CL (A009854) | 460 грн. |
Струни для акустичної гітари Fender 60CL 11-50 | 150 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →