Струни DAddario Nickel Bronze 12-56 (NB1256)
Фото 3 |
DAddario Nickel Bronze 12-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Nickel Bronze 12-56
Струни для акустичної гітари D'Addario NB1256 Nickel Bronze Light Medium A | 448 грн. |
Струны D'ADDARIO NB1256 NICKEL BRONZE LIGHT TOP / MEDIUM BOTTOM (12-56) | 454 грн. |
D'Addario NB1256 Nickel Bronze Light Top/Medium Bottom (12-56) | 454 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario NB1256 NICKEL BRONZE LIGHT TOP / ME | 454 грн. |
Хороші струні Яскравий звук Ні Kolya Bobersky: користуюся DAddario Nickel Bronze 12-56 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →